Breaking News

Bieniuk skazany.

Sąd Rejonowy w Sopocie uznał Jarosława Bieniuka za winnego podania dwóm kobietom porcji kokainy. Jedna z nich oskarżyła go wcześniej o dokonanie gwałtu.

Były reprezentant Polski i zawodnik takich klubów jak Amica Wronki, Antalyaspor, Omonia Nikozja, Widzew Łódź i Lech Poznań trafił w kwietniu ubiegłego roku do aresztu po tym, jak został oskarżony przez modelkę Sylwię Sz. o popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

41-latek nie spędził zbyt długo czasu w areszcie i opuścił go po wpłacie kaucji w wysokości 20 tysięcy złotych i następnie wydał oświadczenie, w którym zaprzeczał oskarżeniu.

Śledczy zbadali jednak dokładnie całą sprawę i prokuratura zdecydował się postawić Jarosława Bieniuka w stan oskarżenia, ale nie z powodu gwałtu, a podania narkotyków wspomniane Sylwii Sz. oraz Katarzynie N.

Były piłkarz nie przyznał się do winy. Inne zdanie miał jednak na ten temat sąd, który skazał 41-latka i jednocześnie umorzył warunkowo postępowanie na jeden rok ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *